Tygodniowy Rozkład zajęć

Legenda : A – ul.Żegańska 1a
B – ul.Żegańska 1a (sala nr 60)
C – OSIR, Anin ul.V Poprzeczna
D – ul.Żegańska 1a (sala nr 119)
E – Pętla autobusoqa przy CZD
F – Falenica, Klub Kultury

 

   Nazwa zajęć – Instruktor

    Godzina Miejsce

PONIEDZIAŁEK

Angielski zerowy 8.15 – 9.45 B

 

Angielski „Z+”–M.Ławrynowicz 10.00 – 11.30
Rosyjski – L. Holewińska 11.45 – 13.15
Basen I – Norbert Foltin 15.15 – 16.00 C

 WTOREK

Angielski „P”– M. Ławrynowicz
8.30 –10.00 B
Gimnastyka – N. Foltin 9.15 – 10.00 D
Brydż
10.00 A
Angielski „Ś” – D. Domżał
10.15 –11.45 B
Gimnastyka – N. Foltin
10.15 – 11.00 D
Hiszpanski – M.Faber
11.00- 12.30 A
Malarstwo – M.Żołędziowska
12.00 – 17.00 B
Basen II– N. Foltin 14.30 – 15.15 C
Gimnastyka – W.Ruta 16.00 – 16.45 D
Tai Chi – D.Lendzion 17.30 – 19.00 D
Tygodniowy rozkład zajęć – ciąg dalszy

   Nazwa zajęć – Instruktor

    Godzina Miejsce
ŚRODA
Spotkania środowe 10.00 – 12.00 B
Gimnastyka – J.Waszczuk 12.30 – 13.15 D
Angielski – M. Ławrynowicz 13.15 – 14.45 B
Gimnastyka – B. Pociask 15.15 – 16.00 D
Gimnastyka – B. Pociask 16.05 – 16.50
Komputery – D.Szumicki 17.30 – 19.00 B

CZWARTEK

Angielski„0”–M. Ławrynowicz
8.30 – 10.00 B
Gimnastyka – N. Foltin
9.15 – 10.00 D
Gimnastyka – N. Foltin
10.15 – 11.00
Angielski „Z++” – A. Pusz-Lis
10.15 – 11.45 B
Basen III  –  N.Foltin 14.45 – 15.30 C
Gimnastyka – W.Ruta 15.00 – 15.45 D
Wykład
16.45 – 18.00 A
Komputery – D.Szumicki 18.30 – 20.00 B

PIĄTEK

Nordic Walking 9.00 – 11.30 E
Gimnastyka – J.Waszczuk 9.15 – 10.00

D

Angielski – M. Ławrynowicz 11.30 – 13.30

F

Zespół wokalny – E.Szpotakowska 12.00 – 13.00 B
Basen IV  – Norbert Foltin 15.15 – 16.00 C
Gimnastyka – B.Pociask 15.15 -16.00 D
Gimnastyka – B.Pociask 16,05 – 16.50

SOBOTA

Tai Chi – D.Lendzion
16.00 – 18.00 D