Zaproszenia teatralne i bilety

Drodzy ! 

1) Zarezerwowałam 11 biletów na sztukę „Deprawator” w Teatrze Polskim na 11 kwietnia 2024 r godz.19:00. Bilety są po 15 zł w Lożach.

Ponieważ termin rezerwacji jest bardzo krótki (tylko do 29 lutego)chętnych (wraz z pieniążkami) zapraszam w czwartek 22.02 przed lub po wykładzie lub we wtorek 27.02 między godziną 11:00 i 12:00.

Dobra obsada: Grażyna Barszczewska, Anna Cieślak, Joanna Trzepiecińska, Wojciech Malajkat, Andrzej Seweryn. Rzecz dotyczy spotkania Witolda Gombrowicza, Zbigniewa Herberta i Czesława Miłosza a z faktów  i domysłów, ze słów i przemilczeń autor Maciej Wojtyszko układa opowieść o „ojczyźnie” i „synczyźnie”, o polskości, która zawsze jest wyzwaniem. Byłam, polecam!!!  .

2) Zarezerwowałam  też 36 biletów na sztukę w reżyserii Krystyny Jandy „Dom otwarty”  do Teatru Polskiego na 7 maja 2024 godz.19:00. Bilety są w cenie 50 zł  (ulgowe) w I i II rzędzie na balkonie. Termin rezerwacji  do 4.03, więc też niezbyt długi. Proszę zatem o szybkie decyzje.

Opis: Państwo Żelscy, mieszczańska, urzędnicza rodzina, wiodąca nudny, ale spokojny żywot stosowny do swego charakteru i zasobności kieszeni, nagle postanawiają prowadzić dom otwarty. Pierwszym krokiem do nowego życia ma być „wieczór z tańcami”. W spektaklu wykorzystano fragmenty utworów Johanna Straussa: „Zemsta nietoperza i „Nocy w Wenecji”, a na scenie 22 osoby, piękne stroje no i tańce.

Wszystkich chętnych zapraszam

Anna Lenc ( telefon do Ani w Informatorze i Sowie )