Sekcje Zainteresowań

  Dzień tygodnia

   Nazwa zajęć – Instruktor

    Godzina              Miejsce

PONIEDZIAŁEK

Gimnastyka – B. Pociask 8.10 – 8.55
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna – parter

Gimnastyka – B. Pociask 9:00 – 9.45
Angielski „Z+”– M. Ławrynowicz 10.00 – 11.30  ul.Żegańska 1a sala 60
Jęz. Rosyjski – L. Holewińska 11.45 – 13.15
Jęż. Hiszpański – M.Faber 14.00 – 15.30
Basen I – Norbert Foltin 15.15 – 16.00 Anin, V Poprzeczna
Gimnastyka – J. Wierzbowski 16.00 -16:45-
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna

WTOREK

Brydż
10.00
  1. Żegańska 1a sala 58
Angielski „P”– M. Ławrynowicz
8.30 –10.00
  1. Żegańska 1a sala 60

 

Angielski „Ś” – D. Domżał
10.15 –11.45
Gimnastyka – N. Foltin
10.15 – 11.00
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna – parter

Malarstwo
12.00 – 14.30
  1. Żegańska 1a sala 60
Gimnastyka – W.Ruta 14.00 – 14.45
Basen II– N. Foltin 14.30 – 15.15 Anin, V Poprzeczna
Gimnastyka – J. Wierzbowski 16.00-16:45
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna – parter

ŚRODA

Gimnastyka – B. Pociask 8.15  –  9.00
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna – parter

Gimnastyka – B. Pociask 9:00 – 9.45
Wykłady poza siedzibą Wg rozkładu Muzeum Ziemi
Angielski ”Ś” – M. Ławrynowicz 13.30 – 15.00 ul.Żegańska 1a sala 60
Gimnastyka – J.Wierzbowski 16.00 – 16.45
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna /s.119

Komputery śr.zaawans.- D.Szumicki 17.30 – 19.00 ul.Żegańska 1a sala 60

CZWARTEK

Angielski „ 0”– M. Ławrynowicz
8.30 – 10.00
  1. Żegańska 1a sala 60
Gimnastyka – N. Foltin
10.00 – 10.45
  1. Żegańska 1a

Sala gimnastyczna -parter

Angielski „Z++” – A. Pusz-Lis
10.15 – 11.45
  1. Żegańska 1a sala 60
Niemiecki – J. Gottfried 15.00 – 16.30
  1. Żegańska 1a sala 60
Basen III  –  N.Foltin 14.45 – 15.30 Anin, V Poprzeczna
Wykład
16.45 – 18.00
  1. Żegańska 1a
Komputery zaawans.- D.Szumicki 18.15 – 19.45 ul.Żegańska 1a sala 60

PIĄTEK

Nordic Walking 9.00 – 11.30 Pętla autobusowa przy CZD
Angielski –  M. Ławrynowicz 11.30 – 13.00

Falenica, Klub Kultury

Zespół wokalny – E.Szpotakowska 12.00 – 13.30
  1. Żegańska 1a sala 60
Basen IV  – Norbert Foltin 15.15 – 16.00 Anin, V Poprzeczna